pondělí 24. května 2010

Podještědí

Pampelišky odkvétají, letní bouřky se honí nad hlavou a mílovými kroky se blíží se Mistrovství ČR v middle u Jablonce nad Nisou. Namísto honění se po psích hovínkách při městských sprintech je tak čas užít si parádní přírody v Podještědí. Vyrazili jsme v sobotu do relevantního terénu, asi 3km od centra očekávaného mistrovství, aby si Kamča užila pořádné mapařinky.

Trénink počechral po minulém víkendu nabyté sebevědomí

V neděli jsme vyrazili na běh do vrchu 14.2 km Hodkovice n.M.-Ještěd se 790m převýšení. Cílem pro Kamču bylo vyzkoušet si takový závod před nominačním závodem na ME v Bulharsku. A vyšlo to nadmíru dobře: Kamča vyhrála v traťovém rekordu (!) 66:03, o 4 minuty před Janou Klimešovou a jen 6 minut za nejlepším mužem, Pavlem Brýdlem, specialistou na běhy do vrchu a úspěšným vrchařem při Dolomitenmanu.

Cíl dne: Dostat se do chlapské Top Ten

Z Ještědky do mraků na Ještěd

Alička si nenechá nic ujít

Nemohl jsem si nevzpomenout na naši poslední zkušenost s běhy do vrchu, kdy jsme se s Kamčou shodli, že never more... Takže: Nikdy neříkej nikdy, anebo odříkaného chleba se nejvíce najíš. Fotogalerie a výsledky. Odpoledne jsme shlédli romantický hrad Frýdštejn a chvilku zevlovali v anglickém parku na zámku v Sychrově. Pěkná tečka víkendu.