středa 1. srpna 2007

Jak se z Kamilky stala paní Gregorová

Svatební horečka spjatá s magickým datem 7.7.2007 nás zastihla pouze letmo, naše svatba sledovala keltské a skandinávské tradice spíše než numerologii a proto se konala již o dva týdny dříve, záhy po slunovratu.
Největším překvapením hned na zámku byla přítomnost sňatkové podvodnice Janičky, která se pokusila narušit důstojnost obřadu, nicméně včas a dostatečně ji umlčila lahvička pálenky. Nechyběla rýže padající na novomanžele, chomout, táhnutí nevěsty ve vozítku, přenášení nevěsty přes virtuální řeku, zatloukání hřebíků, skládání povlečení, malování si budoucnosti a samozřejmě i sada zvyků patřících ke svatební hostině. Děkujeme precizním organizátorům!
Samostatnou kapitolou se stala večerní zábava na malebném statku v Kunějově dvoře se vzájemnou poznávačkou, noční ne zcela dobrovolné koupání ženicha, tatínkova snaha opít němoty všechny kolemjdoucí, plnění úkolů a nakonec zmizení po anglicku před omladinou, která byla hodně žádostivá zjistit, kdeže se vlastně koná svatební noc. Celá akce získává *****.

Zprvu úsměv na tváři

Poté se zjevuje krutá pravda o Janičce

Barokní rondel na zámku v Jindřichově Hradci

Náš zatím nedostižný vzor: bratr, Martina, Jáchymek a Julinka

Francouzská technologie, 20 vteřin

S čelenkou NOVOMANŽEL byl autor článku vskutku fešák

Při cestě kolem fontánky hrozilo, že zakufrujeme

Teče voda teče

Rodinný kruh a blízcí přátelé