neděle 6. června 2010

Víkend

Podnikli jsme v sobotu anabázi na krátkou trať Gigasportu ku České lípě, abychom se hned večer vrátili do Prahy. Kočovali jsme tak kolem Řípu stejně jako, slovy klasika Jára Cimrman, "praotec Cikán, v krytém voze plném kradených slepic". Vždycky si ťukáme na čelo, když neúspěšní stovkaři jezdí z Austrálie do Evropy kvůli jednomu rozběhu. V sobotu bychom si s nimi mohli podat ruce.

Pořadatelé nicméně připravili lahůdkový (až pohádkový) les s několika skvostnými oblastmi. Kamča se nechala nachytat na dohledávce jámy ve světle zeleném, kde společně s Ivou Bochenkovou nechaly 5:59 (!), aby nakonec skončila 6:04 za vítězkou. Mně se terén hodně líbil, i proto, že se mi vůbec nedařilo najít klíč na rychlé čtení mapy a odpovídající tempo. V Čechách poměrně ojedinělý zážitek, zejména v hobby kategorii H21B.

V sobotu fotila Alička: toto je jediný použitelný záběr

V neděli jsme vyrazili na 2. kolo atletické extraligy, kde Kamča vyběhla svému oddílu díky 4. místu cenných 7 bodů (z celkových 76). Čas 17:05.83 na 5km bez jakékoli přípravy na dráze a v parném podvečeru je velice slušný. Fotečky máme jen z předchozích disciplín, během Kamčina běhu jsem měl plné ruce práce (tj. plné ruce dětí).

Vítězka steeplu (3km)

Steeple žen: děvčata by měla občas tréninkově skákat přes kaluže

O prsa na 400m